4 proste ćwiczenia jogi, które sprawią, że twoje ciało będzie silniejsze

mar 2, 2021 przez

4 proste ćwiczenia jogi, które sprawią, że twoje ciało będzie silniejsze

Joga jest starożytną indyjską sztuką i dobrym sposobem na utrzymanie kondycji. Ludzie, którzy mieszkają w miastach i nie mają szansy na wykonywanie jogi w odpowiedni sposób. W tym przypadku mogą wykonywać jogę w swoim domu.

Oto najlepsze 4 ćwiczenia jogi, które sprawią, że twoje ciało będzie silne.

Pranajamy

Możesz łatwo wykonać pranajamę w swoim domu i nie musisz iść na siłownię, aby to zrobić. Istnieje kilka prostych pranajam, które możesz wykonać w swoim domu.

1. Nadi Shodhan

Nadi shodhan oznacza czyszczenie uszu. Możesz wykonać tę pranajamę w swoim domu lub możesz ją wykonać rano. Usiądź prosto i włóż słuchawki do uszu. Teraz musisz skupić swój umysł i utrzymać go na swoim oddechu. Będziesz słyszeć dźwięk powietrza. To pomoże ci oczyścić uszy i pozbyć się kurzu i brudu.

2. Rechaka Pranayama

Jest to prosta pranajama, którą można wykonać w domu. Musisz usiąść prosto i umieścić język między zębami a tylną częścią gardła. Teraz trzeba się skupić na dźwięku swojego oddechu.

3. Vamana Pranayama

Ta pranajama jest połączeniem kapalabhati i vamana pranayama. Tak więc, trzeba będzie umieścić język między zębami i tylnej części gardła. Teraz musisz skupić się na dźwięku swojego oddechu.

4. Balyasutra

Balyasutra jest jednym z najpotężniejszych pranajam. Będziesz musiał usiąść prosto i umieścić dłonie na kolanach. Teraz musisz skupić swój umysł i utrzymać go na swoim oddechu.

Wnioski:

To były najlepsze cztery pranajamy, które sprawią, że twoje ciało będzie silne. Jeśli będziesz przestrzegać tych prostych pranajam w swojej codziennej rutynie, wtedy uzyskasz doskonały kształt swojego ciała. Jestem pewien, że spodobają ci się wyniki.

 

Podobne

Tagi