6 oznak, że twój dom jest zbyt mały dla twojej rodziny

maj 30, 2022 przez

6 oznak, że twój dom jest zbyt mały dla twojej rodziny

To naprawdę ważne, aby utrzymać wielkość swojego domu. Jeśli mieszkasz w małym domu, to będziesz czuł się zmęczony, zestresowany i nie będziesz szczęśliwy. Mały dom nie zapewnia Ci przestrzeni i wolności, na którą zasługujesz.

Jestem pewna, że zgodzisz się ze mną, że Twój dom jest zbyt mały dla Twojej rodziny, a nie dla Twoich dzieci. Tak więc, w tym poście wymyśliłam listę 6 znaków, że Twój dom jest zbyt mały dla Twojej rodziny.

1. Twoje dzieci nie mają miejsca do zabawy

Jest to pierwszy znak, że Twój dom jest zbyt mały dla Twojej rodziny. Jest to dość oczywiste, że Twoje dzieci nie mają przestrzeni do zabawy i gry na zewnątrz z powodu swoich rodziców.

2. Nie ma miejsca na przechowywanie

Jeśli twój dom jest zbyt mały, to nie będziesz miał miejsca na przechowywanie czegokolwiek. Twoja kuchnia nie ma miejsca na szafki, więc będziesz musiał użyć pudełka do przechowywania swoich rzeczy.

3. Dzieci nie mają miejsca na zabawę

Jeśli twój dom jest zbyt mały, to twoje dzieci nie będą miały miejsca do zabawy. Będą się nudzić z powodu ograniczonej przestrzeni.

4. Będziesz żył w stresie

Życie w małym domu jest bardzo stresujące. Będziesz się martwić, jeśli twoje dzieci nie są bezpieczne w domu, twoje dzieci nie mają wystarczająco dużo miejsca do zabawy lub jeśli twoje dzieci chorują.

5. Nie będziesz miał żadnej prywatności

Prywatność jest bardzo ważna, ale jeśli mieszkasz w małym domu to nie będziesz mógł cieszyć się prywatnością, na którą zasługujesz. Będziesz musiał mieć oko na swoje dzieci podczas gotowania i sprzątania.

6. Twoje dzieci nie śpią wystarczająco dużo

Dzieci potrzebują dobrego snu, ale dostaną mniej snu, jeśli mieszkają w małym domu. Tak więc, nie będą w stanie skupić się na swoich studiach i otrzymają niskie oceny.

Wnioski:

Podsumowując, powinieneś spróbować zrobić swój dom większy. Jest to powszechna rzecz, aby żyć w dużym domu, ale nie ma nic złego w posiadaniu małego domu. Jeśli jesteś w stanie sobie na to pozwolić, to lepiej jest kupić większy dom niż mały.

Podobne

Tagi